czwartek, 5 marca 2015

Oferta pracy: Technical Writer

Firma, w której pracuję szuka studentów do pomocy w promocji naszego produktu, Vertabelo.

Vertabelo to usługa pozwalająca na wizualne projektowanie baz danych w chmurze bezpośrednio przez przeglądarkę internetową. Szukamy osób władających językiem angielskim, które pomogą nam w rozwoju produktu.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie krótkich tutoriali dla użytkowników.
  • Tworzenie dokumentacji produktu.

Wymagane kwalifikacje

  • Dobra znajomość języka angielskiego (swoboda formułowania pisemnych wypowiedzi).
  • Podstawowe doświadczenie w korzystaniu z wizualnych narzędzi deweloperskich.
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych.

Warunki zatrudnienia

  • Praca czasowa na umowę zlecenia.
  • Możliwość pracy zdalnej w niepełnym wymiarze godzin.
  • Wynagrodzenie 25 złotych brutto za godzinę.
Oferty prosimy przesłać na adres contact@vertabelo.com

Na zgłoszeniu proszę umieścić klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)”.

Szczegółowe ogłoszenie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz